Seifo tipai ir galimybės

seifo tipaiPasirinkti patį geriausią ir labiausiai Jums tinkamą seifą gali būti kur kas sudėtingiau nei galėjote pagalvoti. Šiuo metu jų pasirinkimas labai paltus. Ir tai puiku, kadangi kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali nuspręsti, koks jam labiausiai tinka ir kokį verta pirkti.

Žinoma, pirmiausia siūlome peržiūrėti virtualias prekybos vietas, kadangi seifai internetu gali būti galimybė greitai ir paprastai susirasti tai, ko Jums reikia. Šiuo metu pasirinkimas tikrai labai platus ir įvairialypis, tad lyginimas ir derinimas kur kas palengvina paieškas ir tuo pačiu užtikrina, kad rasite tai, ko Jums reikia.

Seifais prekiaujančios prekybos vietos ir internetinės parduotuvės dažniausiai gali pasiūlyti daugiau nei kelis šimtus skirtingų seifų, tad natūralu, jog norint rasti patį geriausią teks palyginti nemažai alternatyvų. O kad lyginimas būtų paprastesnis ir pavyktų sutaupyti daug laiko – nurodome kriterijus, kurie yra esminiai ieškant seifo.

Ieškantiems seifo pirmiausia siūlo įvertinti esminius kriterijus:

 • Pagal seifo dydį.
 • Pagal seifo tipą.
 • Pagal užrakto tipą.
 • Pagal seifo turinį.

Kuo daugiau seifų palyginsite  – geresnį pavyks atrasti. Visgi, daugelis žmonių neturi tam laiko, tad šiuo atveju siūlome kreiptis į profesionalus, į konsultantus, kurie įvertinę jūsų poreikius gali  pasiūlyti ir atitinkama seifą. Palikite paieškų darbus tiems, kurie geriausiai išmano darbo specifiką ir kurie žino, kaip klientui pasiūlyti ne bet ką, tačiau būtent tai, ko jam labiausiai tinka.

Seifo tipai taip pat labai įvairūs tad įvertinę aukščiau pažymėtus kriterijus taip pat turite atsižvelgti ir į tai, kokių tipų seifai yra siūlomi.

 • Seifai ginklams.
 • Sieniniai seifai.
 • Grindyse įmontuodami seifai.
 • Labai dideli seifai.
 • Maži seifai.

Maži ir dideli seifai gali būti labai skirtingi, tad visada pirmiausia siūlome apgalvoti, ką planuojate laikyti seife. Jeigu tokius didelius daiktus, kaip kad kompiuteris – tokiu atveju naudinga detaliai išsimatuoti matmenis, kad būtų galima kur kas paprasčiau pasirinkti. Tuo pačiu nepamirškite, kad norint įmontuoti seifą reikia jam parinkti tobulą vietą, kurioje jis stovės.

Dar prieš perkant seifą labai svarbu nuspręsti, kokioje vietoje jis stovės. Tokiu atveju galite pasakyti labai konkrečius matmenis pardavėjui ir laukti, kol jis pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus. Kam gaišti savo laiką, kai yra žmonės, kuri gali padėti pasirinkti Jums geriausią variantą iš visų.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia kuo detaliau apgalvoti ir daugeliu atveju būtinai rekomenduojame pasitarti su specialiausias – rakinimas seifo spynos ir rakinimo pobūdis gali būti labai įvairus, tad priklausomai nuo Jūsų poreikių bei galimybių galite atrasti ir Jums tinkamiausią.

Technologijos labai sparčiai juda į priekį tad kartu su jomis atsiranda vis daugiau inovatyvių alternatyvų, kurios leis apsaugoti savo seifus.

 • Raktinė
 • Elektroninė
 • Biometrinė spyna.
 • Mechaninė
 • Kodinė.
 • Kito tipo.

Elektroninės šiuo metu yra pačios populiariausios, tačiau tikrai ne vienintelės. Vis daugiau žmonių pagaliau išdrįsta įsigyti tokias spynas, kurios atrakina naudojant piršto antspaudus. Jos yra brangesnės. Tačiau juk ar nenuostabu būti žingsneliu link technologijų.

Seifai nuo gaisro – dar vienas svarbus kriterijus, kuris gali Jums padėti kur kas labiau apsaugoti savo daiktus. Tokio tipo seifai yra būtini jeigu planuojate laikyti ginklą. Lygiai taip pat jie padeda apsaugoti dokumentus ir kitus svarbius daiktus. Juk po gaisro iš namų nelieka nieko, tad tokios apsaugos atrodo tarsi išsigelbėjimas, kuris leidžia kur kas stabiliau vėl bandyti atsistoti ant kojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *