Renovacijos sėkmė ir geriausio tinko paieškos

renovacijos sėkmėKuomet viso namo statybos darbai jau eina į pabaigą – laikas pradėti galvoti apie tinko panaudojimą paviršiaus padengimui. Knauf dekoratyvinis tinkas samanėlė yra vienas populiariausių ir vienas dažniausiai pasirenkamų tinkų, kuriuo dengiamas tiek namo vidaus, tiek išorė. Pasirinkti tinkamiausią tinką, lygiai taip pat ir tinkamai juo padengti paviršių, bus kur kas paprasčiau, jeigu pasitarsite su profesionalais, kuriems tinkas yra kasdieninė duona.

Konsultacija su profesionalais

Dekoratyvinis tinkas samanėlė įprastai yra nuo 5 iki 12 mm storio, t.y. jis turėtų būti tepamas būtent tokiu storumo sluoksniu. Žinoma, viskas priklauso nuo kur kas daugiau veikinių, kaip kad tekstūra, raštas, paviršiaus lygumas ir panašiai. Štai todėl renkantis Jums tinkamiausią tinka turėtumėte pasitarti su specialistais, kurie prekiauja šia produkcija. Įvertinę kiekvieno kliento poreikius ir tuo pačiu paviršius, kurie bus dengiami tinku, pasiūlomas ir konkretus pirkinys, kurio darbas geriausiai išpildyti funkcijas.

Tinko pasirinkimas pagal apšildymą

Žinoma, prieš perkant tinką taip pat naudinga detaliai susižinoti, kokiomis medžiagomis planuojate apšildyti namus, kadangi priklausomai nuo to gali kisti net ir tinko pasirinkimas. O juk šiuo metu namų apšildyti galimybės yra labai plačios ir įvairios. Nuo mineralinių medžiagų iki silikoninių ar silikatinių apšildomųjų medžiagų. Štai šiuo atveju labiausiai rekomenduojamas silikoninis tinkas, kadangi jis labai puikiai sugeria drėgmę ir tuo pačiu papildomai apsaugo namo paviršių. Juk dekoratyvinio tinko funkcija ne tik puošti. Tuo pačiu jis papildomai apsaugo namus nuo drėgmės ir tuo pačiu tiesioginių saulės spindulių, kurie taip pat gali būti žalingi namui.

Spalvinė gama

Dekoratyvinis tinkas samanėlių yra labai įvairus, tad ieškodami geriausio žmonės turi palyginti labai daug įvairių alternatyvų. Žinoma, pradedame nuo ryškiausių, kuriuos labai mėgsta modernumo puoselėtojai ir toliau keliaujame link pastelinių spalvų, kurios taip pat atrodo labai skoningai. Svarbiausia nepamiršti, kad ir pats kokybiškiausias tinkas ilgainiui praranda savo spalvą. Būtent todėl kai kurie žmonės iškart renkasi kiek blankesnio atspalvio tinkus, kad metų eigoje pačio pastato paviršius kuo mažiau kistų. Būtent tai pavyks pasiekti pasirinkus pastelines spalvas.

Skubėjimas – didžiausia problema

Dekoratyvini tinkas samanėlė yra gana paprastai ir lengvai padengiamas, tad nieko keisto, kad daugelis žmonių patys nusprendžia tinkuoti. Pati didžiausia problema su kuria susiduria žmonės yra ta, kad paprasčiausiai per daug skubama pabaigti ir norisi džiaugtis rezultatu. Problema, kai ant cemento paviršiaus žmonės skubiai uždeda tinką. Jeigu prieš tai paviršius dar nebuvo kokybiškai sudžiuvęs – tokiu atveju ant naujai uždėto dekoratyvinio tinko gali atsirasti baltos dėmės, kurių pašalinimas bus labai sudėtingas. Šiuo atveju kantrybė gali padėti sukurti kur kas gražesnį vaizdą, tad apsišarvuokite ja.

Tinkas samanėlė

Dekoratyvinis tinkas samanėlė yra vienas populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų. Kodėl? Akivaizdu, kadangi ši tipo tinkas labai patrauklus akiai, atrodo skoningai ir tuo pačiu nesunkiai užtepamas. Jis puikiai tinka tiek namo išorės, tiek vidaus puošybai. Šio tipo tinkas gali būti labai įvairių spalvų, tad ieškodami nepamirškite, kad metų eigoje atspalviai gali kiek kisti. Labai rekomenduojame viduje pasirinkti kiek ryškesnės spalvas, kadangi jos ilgai išsilaikys ir atrodys puikiai, o tuo tarpu pastato fasado dekorui geriau rinktis pastelines, ne akį traukiančias spalvas.

Šio tipo tinkas tikrai labai kokybiškas bei ilgaamžis, tad pasirinkę galite būti tikri, kad namai gražiai atrodys ilgai ir be jokių papildomų pastangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *