Kaip atsirinkti paskolą?

Paskolos pigiauŽmogus taip jau gyvena kapitalistiniame pasaulyje: prieš jį yra gausybė ir galybė įvairiausių produktų ir jam reikia išsirinkti vieną. Nueikite į parduotuvę, net ir ne pačią didžiausią: ten tūkstančiai skirtingų prekių. Net tos pačios rūšies prekių gali būtų nuo kelių iki kelių šimtų. Nueikite į kavos skyrių – ten dešimtys kavos rūšių: nuo skirtingo svorio iki skirtingo įpakavimo, nuo skirtingų gamintojų iki skirtingų šalių; nuo skirtingo tamsumo iki skirtingų rūšių pupelių. Net galva gali apsisukti nuo tokios pasirinkimo laisvės. Bet po truputį žmonės išmoksta pasirinkti: susiranda patinkantį „brendą“, patinkantį skonį, dar kartais paeksperimentuoja ir štai, turi jau kažkokį stabilų pasirinkimą.

Paskolos čia neišsiskiria niekuo. Na, nebent tuo, kad jas palyginti yra dar sunkiau ir išsirinkti – irgi. Iš vienos pusės internetas palengviną šitą reikalą. Nes jei nori rinktis geriausią iš kažkokių fizinių, materialių prekių, tai reikia stovėti prie lentynų ir žiūrėti kiekvieną skirtingą prekę. Kartais dar gali reikėti aplankyti net skirtingas vietoves, nes vienoje iš jų nerasite visų norimų prekių palyginimui. Internetas šitą reikalą paprasta, bent jau paskolų atveju. Čia nereikia vykti per kelias lokacijas ir kažko lyginti, nes viskas jau yra padėta vienoje vietoje: jūsų kompiuterio ekrane. Atsidarote naršyklę, susivedate kreditoriaus internetinio puslapio adresą ir vuolia: visa informacija apie sąlygas, sumas, palūkanas, mokesčius ir t.t. yra jūsų kompiuterio ekrane.

Tik tiek, kad internetas nebūtinai šitą palyginamo procesą sutrumpina ir supaprastina iki minimumo. Aplankyti skirtingus kreditorius vis tiek reikia. Palyginti visų jų paskolų pasiūlymus irgi reikia. Tai užima daug laiko, o jei dar neišmanote finansų ir ten naudojamo žargono (BVKMN ir pan) tai gali tikrai užtrukti dar ilgiau nei lygindami materialias prekes skirtingose lokacijose. Visų laimei yra tokie projektai kaip creditus.lt. Spulteli ant nuorodos ir tave nukreipia į pasaulį, kuriame visas šis paskolų ir finansinio žargono klausimas yra supaprastinamas ir sutrumpinamas iki minimumo. Viskas yra tiesiai prieš jus: nuo paskolų sumos iki palūkanų normos, visi kreditoriai yra vienoje vietoje.

Creditus.lt yra vienas iš daugelio panašių projektų, tačiau išsiskiria savo švariu dizainu ir skirtingomis paskolomis, kurios yra lyginamos. Ten rasite viską, ko tik gali reikėti: nuo greitųjų kreditų bendrovių iki paskolų refinansavimo. Todėl nesvarbu koks bebūtų jūsų poreikis, creditus.lt leis susirasti ko jums reikia labiau geriausiomis sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *